حوزه های صنعتـــی
حوزه های صنعتـــی
مشاهده خبر

رقابت علمی؛ «کنز» نوآوران جهان اسلام را به چالش دعوت کرد

رقابت علمی؛ «کنز» نوآوران جهان اسلام را به چالش دعوت کرد
تاریخ خبر : ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ تعداد بازدید : ۳۰۴۱
تعداد رای : ۰
دومین دوره رقابت علمی «کنز» برگزار می‌شود تا دستاوردهای علمی و راه‌کارهای نوآورانه بین‌المللی جهان اسلام پاسخ‌گوی نیازها شود.

با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و توسط بنیاد علم و فناوری مصطفی (ص) دومین دوره رقابت علمی کنز سال 1400 برگزار می‌شود. همه دانشگاهیان،‌ دانشجویان و نوآوران زیر 45 سال جهان اسلام دعوت هستند تا دستاوردهای علمی و راه‌کارهای نوآورانه خود را در این رویداد ارائه کنند.

این رویداد جهانی در محورهای، «اقتصاد بانکداری و تأمین مالی»، «انرژی، آب و محیط‌زیست»، «فناوری اطلاعات و ارتباطات»، «سلامت و فناوری‌های پزشکی»، «حمل‌ونقل» و «معدن و صنایع معدنی» برگزار خواهد شد.

شرکت‌کنندگان در آن تا 1 شهریورماه سال جاری فرصت دارند تا دستاوردهای علمی خود را در بخش آزاد رویداد یا در پاسخ به چالش‌های تعریف شده توسط نهادهای داخلی و بین‌المللی در قالب یک ویدئوی 3 تا 5 دقیقه‌ای ارائه کنند. این دستاوردها می‌تواند در قالب ایده، مقاله، کتاب، نمونه اولیه محصول یا محصول جدید باشد.

رقابت علمی کنز نه فقط یک رقابت، بلکه بازاری است که دانشمندان، محققان و نوآوران جوان می‌توانند مشتریانی فراتر از مرزهای کشور خود برای دستاوردهای علمی‌شان بیابند و جوایزی چون کمک هزینه فرصت مطالعاتی به ارزش 2 هزار دلار، امتیاز ویژه برای بهره‌مندی از پلتفرم‌های شبکه‌سازی بنیاد علم و فناوری مصطفی (ص) و غیره دریافت کنند.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code